Kliknij, aby przejść do strony głównej WSG

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!”

Janusz Korczak  

KADRA
KADRA

 

Drodzy Rodzice!

Z wielką radością zapraszam Wasze pociechy 
do naszego
Żłobka WSG BPPT

 

            Żłobek jest kameralną placówką, która ma zapewnić Waszym dzieciom nie tylko bezpieczną opiekę, ale także twórczo spędzony czas. Pragniemy wspierać Was w niełatwym procesie opiekuńczo - wychowawczym, towarzyszyć Waszym dzieciom w drodze do samodzielności. Zdaję sobie sprawę, że to pierwsze rozstanie z dzieckiem, uwarunkowane zazwyczaj codziennymi obowiązkami zawodowymi, nie jest dla Was łatwe. Będąc mamą dwójki dzieci doskonale rozumiem i czuję Wasze obawy związane z decyzją powierzenia dziecka pod opiekę nawet najbardziej wykwalifikowanej kadry Żłobka. To często Wasze pierwsze tak poważne  i długie rozstanie. Początki adaptacji bywają trudne, często dużo bardziej dla Rodziców.

            Dlatego właśnie pragniemy wspierać Was oferując możliwość adaptacji w Żłobku dopasowaną indywidualnie do potrzeb każdego dziecka. Wszak każde dziecko jest inne, każde jest swoistym Cudem, każde tak jak kwiat, rozkwita w swoim czasie. Indywidualne podejście do dziecka to jedna z podstawowych zasad pracy z nim. Pragniemy, aby Wasze dzieci poznawały świat poprzez bogactwo sprawdzonych, ale także innowacyjnych metod wychowawczych. Aby doświadczały go różnymi zmysłami i dalej zachwycały Was radością zwykłych, małych rzeczy. Z własnego doświadczenia wiem, jak trudno w gonitwie codziennych spraw zatrzymać się. Dzieci przypominają nam o tym co najważniejsze, o docenianiu wszystkich danych nam chwil, wszak żadna z nich się już nie powtórzy...

            Ta droga stawania się Waszych pociech coraz bardziej dorosłymi nie zawsze jest łatwa dla obojga ze stron, dlatego zapraszamy Was także na wszelkie formy zajęć warsztatowych, na konsultacje indywidualne. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, wszak tylko nasze wspólne oddziaływania będą najbardziej owocne.

 

Serdecznie zapraszam zatem wszystkich Rodziców,
którzy szukają przyjaznego i ciepłego miejsca dla swojej pociechy!

mgr Ewa Kaniewska-Mackiewicz
dyrektor Żłobka

 

   

Projekt współfinansowany z dotacji Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu “Maluch edycja 2015
Copyright 2010 Wyższa Szkoła Gospodarki Wszystkie prawa zastrzeżone